47452945 1965656440182667 6352786483719438336 n v1Petrás Zsanettnek hívnak. 2017-ben szereztem diplomát a Budapesti Corvinus Egyetem Nemzetközi kapcsolatok szakán, s aztán munkába is álltam. A Jóisten azonban más utat szánt nekem. 2018 őszén hazaköltöztem Kárpátaljára, mert a férjemet pappá szentelte Milán Püspök atya. Jelenleg három községben szolgálunk.
A Nevetlenfalui Óvodában kezdtem el hittan oktatni két csoportban. Illetve a szomszédos Batár településen, a Szent Mihály Görögkatolikus Óvodában angol foglalkozásokat vezetek két csoportban. Mindezek mellett aktívan segítem férjemet lelkészi munkájában és a Görögkatolikus Ifjúsági Szervezet tagjaként is sok program megszervezésében veszek részt. Ezen kívül az Óvoda Program pénzügyi feladatait is én végzem.
A Nevetlenfalui Óvodában egy bölcsődés csoportban tartom a foglalkozásokat, ahová 20 kisgyerek jár. A nagyobb csoportban 27 gyerekkel foglalkozom, általában két részre osztva őket. A hitoktatás új számomra, de nagyon élvezem a gyerekekkel való foglalkozást. Úgy gondolom ők is érdekesnek találják az órákat. Mindig igyekszem élménnyé tenni számukra egy-egy bibliai téma feldolgozását.