Fudella Anita v1

Fudella Anitának hívnak , a Batári Szent Mihály Görögkatolikus óvodában hitoktatok , immár második éve.

Fontos feladatomnak tartom a gyermekek hitre való nevelését és azt ,hogy személyesen is megismerjék a végtelenül jó és szerető mennyei Atyát.
Az óvodai hitoktatás nem mindig könnyű feladat ,de hiszem ,hogy az a mag amit elvetek ,az előbb vagy utóbb szárba szökken .A hittanórák előtt sokat szoktam imádkozni ,hogy áldásos legyen a hittanóra , és a gyerekek is jól érezzék magukat.Amit még fontosnak tartok ,az az ,hogy egy hitoktató, nem csak a szavaival ,hanem az életével is jó példát tudjon mutatni .
A Szentlélek folyamatosan munkálkodik , és biztos vagyok benne ,hogy így a munkámnak meg lesz a gyümölcse , Isten dicsőségére.